Adobe Photoshop CC 2019 Crack + Direct Download (MacOS)

Adobe Photoshop CC 19 sürümünü verilen dosya ile full sürüm haline getirerek özgürce kullanın!

Adobe Photoshop CC 2019 Direct Download + Patcher (MacOs)

Adobe Photoshop CC 2019 arayan ama bulamayan için yaptığım aramalar sonucunda istenilen kurulum dosyasına ve Adobe Photoshop CC 19 Crack dosyasını sizlere sunuyoruz. Öncelikle sizlere anlattığımız adımları dikkatle uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

Adobe Photoshop CC 2019 Kurulum Adımları

1.İlk olarak aşağıda sizlere verilen indirme butonundan indirme işlemini yapınız.

2.İnen dosyayı açtığınızda sizlerden şifre isteyecektir. Bu şifre adımında şifre yerine “adopupdate” yazınız ve rar dosyasını dışarıya çıkarın.

3.Dosyayı dışarıya çıkardığınızda aşağıdaki görseldeki gibi dosyaların olduğuna dikkat ediniz.

4.Yukarıdaki görselde bulunan dosyadaki “INSTALL.APP” dosyasına çift tıklayarak kurulum adımına geçin ve bu adımda sizlerden MacOS cihazınızın şifresini girerek kurulum adımına geçin.

  1. Kurulum adımında sizlerin karşısına Adobe hesabınıza normal şekilde giriş yapın ve cloud üzerinden indirme işlemini yapın.

6.Bu adımdan sonra ekranda “Tamamen Hazırsınız” yazısı çıkmalı.

7.Bu adımdan sonra ekranda direk kurulum adımına geçen “Adobe Photoshop CC 2019” ekranı açılacak ve kurulumun tamamının bitmesini bekleyin.

8.Kurulum adımı tamamlandıktan sonra Adobe Photoshop CC 2019 açılacak ve ekranda bir hata belirebilir ya da aşağıdaki gibi görselle karşılaşırsanız sorun yapmayın.

9.Bu adımda “Photoshop CC Uygulamasından Çık” butonunda tıklayın.

10.Ardından indirdiğiniz dosya içerisinden “rhash” dosyasına çift tıklayın. Ekranda “İşlem Tamamlandı” yazdıktan sonra ekranı kapatın ve “Adobe Zii 4.4.2.app” uygulamasına çift tıklayın. Bu adımda “Patch or Drag” butonuna tıklayın.

Program tarama işlemini yaptıktan sonra ekranda “Adobe XD version 24.1.22.6 does not match supported version 21.0.12.11|21.2.12.3|22.0.12.12. Patching MAY FAIL! Use at your own risk!” tarzında ekran hatası belirebilir bunu dikkate almayın ve “OK” butonuna basın.

Çıkan ekranda “OK” butonuna basın ve ekranda çıkan PC şifrenizi girin. Ekranda “COMPLETED” çıkınca işlemi başarıyla tamamlamış olacaksınız. Artık Adobe Photoshop CC 2019 Crack ile full şekilde kullanmaya başlayın.

*NOT: Adobe Photoshop programına girince sağ üst köşede deneme sürümü vb şeklindeki uyarıları dikkate almayınız. Program full şekilde kullanın. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

 

İndirme işlemini başlatmak için aşağıdaki butonlardan birini kullanın!

Ne düşünüyorsunuz?

Written by Cengiz ARARAT

Web ve Grafik tasarımcısıyım. Aynı zamanda freelancer olarak firmalara dışarıdan destek sağlıyorum. Boş vakitlerimde yeni şeyler araştırıp, farklı konulara hakkında yazı ve içerikler üretiyorum.

2
Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
esramelikecil
Ziyaretçi
esramelikecil

yükleme dosyası hatalı uyarısı alıyorum

Adop Update
Ziyaretçi
Adop Update

Ekran görüntüsü atar mısın

Adobe Zii v.4.4.9

Adobe Photoshop CC 2020 Full İndir (Windows) En Son Sürüm